III Niedz. Wielkiego Postu - 15.03.2020

 

 

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedz. Wielkiego Postu - 15.03.2020 r.

 

 

1.     Zawieszone zostają nabożeństwa Gorzkich Żali i Dróg Krzyżowych. W nabożeństwie Gorzkich Żali będzie można uczestniczyć Online przez stronę fecebook zmartwychwstancy o godz. 18:00 transmisja z naszej świątyni.

 

2.     Droga krzyżowa w piątek będzie Online  przez naszą stronę parafialną facebook Parafia Zmartwychwstania Pańskiego Poznań Wilda o godz. 17:45. W tym czasie świątynia będzie zamknięta.

 

3.     Z naszej świątyni będzie transmitowana na żywo Msza Święta niedzielna o godz. 11:00 i 19:00. transmisja facebook Parafia Zmartwychwstania Pańskiego Poznań Wilda

 

4.     Zostały odwołane REKOLEKCJE  WIELKOPOSTNE dla dorosłych, które mieliśmy przeżywaćod IV niedzieli Wielkiego Postu.

 

5.     Zawieszone zostają spotkania przygotowujących się do bierzmowania, do pierwszej komunii świętej, oazy, załogi pana Boga, liturgicznej służby ołtarza. Bierzmowanie w parafii zawieszone, nowy termin nieznany.

 

6.     21.03. tj. w sobotę godz. 17:00 możliwy odbiór strojów liturgicznych dla dzieci pierwszokomunijnych. Będzie możliwość odbioru także po zakończeniu kwarantanny.

 

7.     Podajemy do wiadomości, że przy głównym wyjściu z kościoła są wystawione koperty – jako „Danina Diecezjalna na rok 2020”. Wiernych prosimy o zabranie koperty do domu i po wypisaniu danych rodziny i włożeniu ofiary prosimy o składanie tych kopert do skarbony (zielonej) przy wyjściach z kościoła. Prosimy nie wrzucać na tacę.

 

8.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę gospodarczą w ubiegłą niedzielę. Zebraliśmy: 5 tys. 260 zł. Dziękujemy również tym, którzy wpłacili ofiary na nasze konto parafialne.

 

9.     Dziękujemy p. Arkowi, i p. Sławkowi za uprzątniecie terenu przy kościele i domu zakonnym, niech Bóg wynagrodzi dobro.

 

10.           Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Gość Niedzielny”, „Przewodnik Katolicki” i „Mały Przewodnik Katolicki”.

 

11.           W ostatnim tygodniu zmarli nasi parafianie: + Marian Przybylski i + Jan Michowicz z ul. Wybickiego; + Władysław Banasiak i + Józef Sołtysiak z ul. Chłapowskiego oraz+ Felicja Bielicka  z ul. Kosińskiego. W ich intencji odmówmy wspólnie: „wieczny odpoczynek…”