VI Niedziela Wielkanocna - 17.05.2020

 

 

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Wielkanocna - 17.05.2020 r.

 

 

 

 

1.     Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w naszej świątyni codziennie przed Mszą Św. wieczorną o godz. 18:00, a w niedzielę i w uroczystości – o godz. 18:30. Zapraszamy także do liczniejszego udziału w modlitwie apelowej do Matki Bożej w kościele o godz. 20:30.

 

2.     Jutro – 18 maja przypada 100 rocznica urodzin Św. Jana Pawła II. W ramach obchodów tejże rocznicy Pierwszy Program Telewizji Polskiej oraz Polskie Radio wyemitują o godz. 18:00 widowisko muzyczne Santo Subito – Prorok naszych czasów, podczas którego zaprezentowane zostaną utwory ważne dla polskiej kultury, przybliżające sylwetkę i nauczanie Papieża Polaka. W naszym kościele z okazji 100 rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II będziemy się modlić szczególnie podczas modlitwy apelowej o godz. 20:30. Będzie też transmisja na Facebooku – Parafia Zmartwychwstania Pańskiego Poznań – Wilda. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

3.     W piątek – 22 maja na nabożeństwie o godz. 18:00 rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.

 

4.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę gospodarczą w ubiegłą niedzielę.  Zebraliśmy: 2 tys. 991 zł. 57 gr. Dziękujemy również tym, którzy wpłacili ofiary na nasze konto parafialne.

 

5.     Zapraszamy do lektury prasy religijnej: „Gość Niedzielny”, „Przewodnik Katolicki” i „Miłujcie się”.

 

6.     W ostatnim tygodniu zmarli nasi parafianie: + Wacław Karolczak z ul. Traugutta, + Maria Bobrowska i Marek Karłowski z ul. Langiewicza,  + Artur Niedośpiał z ul. Fabrycznej, + Joanna Wieczorek z ul. Chłapowskiego i + Danuta Tupikowska z ul. Prądzyńskiego. W ich intencji odmówmy wspólnie: „wieczny odpoczynek…”